športno društvo NK Kolpa

NOVA VISOKA ZMAGA SELEKCIJE U13

Sekcija U13 je danes odigrala tekmo v gosteh proti NK Krim. Od samega začetka tekme so bili naši fantje boljša ekipa kot domačini. Bili smo boljši v vseh elementih igre. Obramba je odlično opravila svoje delo. Vezna linija je z veliko teka obvladovala sredino igrišča. Napadalci pa so bili skozi celotno srečanje nerešljiva uganka za njihovo zadnjo linijo. Na odmor smo odšli mirni, saj smo po 30 minutah igre vodili že z 0:3. V drugem polčasu je naša ekipa nadaljevala z narekovanjem ritma igre ter si priigrala še kar nekaj lepih priložnosti, katere pa smo tudi uspešno zaključili. Z visoko zmago 1:7 smo domov odnesli nove tri točke.

Strelci:
Filip Cesar
Filip Fajdiga
Maj Somrak
Tilen Hlebec (2x)
David Vrbanec (2x)

Čestitke ekipi in trenerju!