Obsežna infrastrukturna obnova in posodobitev v klubu

šD NK Kolpa v letošnjem letu, ki sovpade z obeležitvijo 30. let delovanja, katere slavnostno in športno obeležitev nam je onemogočila razglašena epidemija virusa SARS-CoV-2 (koronavirus), po infrastrukturnem planu, v sodelovanju z Občino Metlika ter s sodelovanjem naših članov, prijateljev društva in staršev naših otrok, izvaja obsežno infrastrukturno obnovo, posodobitev in vzdrževalna dela na/v klubskem objektu in na športnem igrišču.

Na športnem igrišču:

• smo zgradili betonske stopnice, ki vodijo na tribuno,
  • v skladu s priporočili smo na tribunah zgradili/razmejili dve coni za gledalce,
  • na južni strani igrišča smo postavili visoko lovilno mrežo izza gola,
  • popravili/obnovili smo mrežo ograje okoli igrišča,
  • na glavnem igrišču bomo zamenjali glavna železna gola za standardizirana aluminijasta,
  • kupili bomo še 1 kom nogometni gol 7.32 x 2.44 m, aluminijast prenosen s transportnim vozičkom za potrebe treningov,
  • kupili bomo 2 kom mladinski gol za nogomet velikosti 5×2 m iz aluminija za treninge in tekmovanja otroških ekip.

lovilna mreža izza gola

Na klubskem objektu smo:

• pobarvali leseni nadstrešek, in druge lesene dele na objektu,
  • obnovili bomo kotlovnico in sicer bomo vgradili ekološko toplotno črpalko za ogrevanje sanitarne vode in objekta,
  • v garderobah bomo celovito obnovili tuširnice,
  • na prizidku/orodjarni izza klubske stavbe bomo postavili dvižna vrata in enojna prehodna vrata.

Za vsa planirana dela in nakupe opreme so finančna sredstva že zagotovljena.

Starši naših otrok klubu priskočili v pomoč