Odigrana tekma 15. kroga članske selekcije med NK Kolpa – NK Bohinj na Vražjem kamnu

3. SNL Center, 15. krog

sezona 2017/2018

črnomelj-umetna trava,

nedelja, 18. 03. 2018 ob 16.00 uri

NK Kolpa : NK Bohinj

Zaradi zelo slabih spomladanskih vremenskih razmer in posledično pogojev na domačem stadionu v Podzemlju, je članska ekipa svojo prvo tekmo spomladanskega dela sezone odigrala na umetni travi na Vražjem kamnu v črnomlju. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo sosednjemu šD Nš Bela krajina, da nam omogoča uporabo igrišča.

Menjava igrišča se je izkazala za uspešno, saj so naši igralci po dinamični in zanimivi tekmi premagali goste iz Bohinja.

Po en zadetek v vsakem polčasu je bil kljub neizkoriščeni enajstmetrovki proti vztrajnim in nepopustljivim Gorenjcem dovolj za zmago z 2 : 0 in utrditvi na 8. mestu lestvice.

V naslednjem krogu člani v soboto, 24. 03. 2018 potujejo v Kočevje, kjer bodo ob 16.00 uri odigrali 16. krog 3. SNL Center z NK Kočevje.

NK Kolpa : NK Bohinj

(1:0) 2 : 0