športno društvo NK Kolpa

Po tekmah prvega kroga NK Kolpa na vrhu lestvice

Prvo domačo tekmo, prvega kroga, v novi sezoni 2018/2019 so naši člani odigrali zmagovito in premagali NK Jevnica z rezultatom 6:0 (0:0).

Pred kar številčnimi gledalci, ki so prišli vzpodbujat domače igralce, je prvi polčas minil brez zadetkov (0:0). V drugem polčasu so naši nogometaši dodali plin in gostom nasuli kar 6 zadetkov. Odlično ekipno delo je bilo nagrajeno z zmago. Blestel je Žiga Kočevar, ki je dosegel kar tri zadetke, Vid Žagar, Jure Hudelja in Aleš Kirin pa so dosegli vsak po en gol.

Strelci 1 : 0     22 – Žagar Vid (49′), 2 : 0     7 – Kočevar Žiga (53′)11m, 3 : 0     7 – Kočevar Žiga (70′),

4 : 0     3 – Hudelja Jure (77′), 5 : 0     14 – Kirin Aleš (86′), 6 : 0     7 – Kočevar Žiga (88′)

HVALA VSEM GLEDALCEM ZA PODPORO NA TEKMI IN DA STE SE ODZVALI V TAKO VELIKEM šTEVILU!

Posebna zahvala pa generalnemu sponzorju Kolpa d.d. za pogostitev naše članske ekipe in strokovnega vodstva na njihovi tradicionalni prireditvi Kolpa na Koupi.