POčITNICE

logo of ŠD NK Kolpa

šD NK Kolpa je z vsemi selekcijami končala s tekmovalnim prvenstvom tekmovalne sezone 2012-2013, kakor tudi s treningi. Dosegli smo realno pričakovane rezultate, žal je iz I. lige MNZ Ljubljana izpadla selekcija mlajših dečkov U12, ki so v letošnji sezoni igrali zahtevno, težko in med kolpinih selekcijah najvišji rang lige. Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam pomagali tekom sezone.

Rezultati v sezoni 2012 – 2013

članska ekipa je v regionalni Ljubljanski ligi MNZ LJ (IV. liga) zasedla 7. mesto.
Selekcija starejši dečki U-14 so v 1. ligi MNZ Ljubljana zasedli 7. mesto.
Selekcija mlajši dečki U-12 so v 1. ligi MNZ Ljubljana zasedli 11. mesto in izpadli v 2. ligo MNZ Ljubljana.
Selekcija starejši cicibani U-10 je v ligi MNZ LJ v skupini zasedla 4. mesto.

Selekcija cicibani U-9 je v ligi MNZ LJ v skupini osvojila 3. mesto.

Selekcija cicibanov U-8 je v ligi MNZ LJ v skupini osvojila 3. mesto.

Selekcija cicibani U-7 ni tekmovala v prvenstvu.

Selekcija cicibani U-6, ki je bila ustanovljena na spomlad, ni tekmovala v prvenstvu.

Vsem igralcem in članom društva želimo lepe in aktivne počitnice, vendar že prav kmalu se vidimo spet v Podzemlju.

šD NK Kolpa bo 24.8 in 25.8. 2013 organizirala III. tradicionalni nogometni turnir Kolpa 2013 za selekcije U10 in U12.