športno društvo NK Kolpa

Poletne aktivnosti pri ŠD NK Kolpa v Podzemlju

 

» IV. poletni nogometni turni za mlajše selekcije Kolpa 2014«

Po koncu šolskih poletnih počitnic, v poletnem premoru med tekmovalnih sezonah ter nekako po koncu pripravljalnega trening obdobja za prihajajočo  tekmovalno sezono  2014/2015, bo mladim nogometnim nadebudnežem še kako manjkalo nogometnih tekem. Morda bo tik pred začetkom novega prvenstva dobrodošla nogometno tekmovalna aktivnost, ki jo tradicionalno pripravljamo v šD NK Kolpa, v kateri se bodo otroške selekcije preizkusile na začetku tekmovalnega prvenstva. Sigurno se sprašujete kaj mislimo s tem? Vabimo Vas na naš turnir za selekciji mlajši dečki U13 in cicibani U11, ki ju bomo organizirali v dobro otrok in seveda nogometne igre nasploh.šD NK Kolpa  Vas vabi na 4. poletni mednarodni nogometni turnir mlajših selekcij, ki se bo odvijal soboto 23. in v nedeljo 24.8.2014. Tekme se bodo igrale na glavnem igrišču kluba z naravno travo v Podzemlju. število ekip je omejeno, zato bo upoštevan vrstni red prijav. Zainteresirane naprošamo, da si naš turnir umestite v poletni pripravljalni program in se čim prej prijavite in si s tem zagotovite udeležbo na turnirju. šD NK Kolpa bo objavila razpis naknadno. Mlajši dečki U13 bodo igrali po novem sistemu 8+1.

 KDAJ:   v soboto dne 23. 8. 2014  (mlajši dečki U13, igralci letnika 2002 in mlajši)
                v nedeljo dne 24. 8. 2014 (cicibani U11, igralci letnika 2004 in mlajši)      

 KJE:  športni park šD NK Kolpa v Podzemlju, občina Metlika, Bela krajina, Slovenija