športno društvo NK Kolpa

PONEDELJEK SMO ZAKLJUČILI S TEKMAMA PROTI NK KOPER

Po dopoldanskem treningu in prihodu v hotel smo čas izkoristili za počitek, nekateri za učenje, nekateri pa za igranje igric. V popoldanskih urah smo se odpravili proti Bonifiki, kjer smo z nestrpnostjo in zelo “našpičeni” pričakovali tekmi proti NK Koper. Prvo tekmo so odigrali mlajši fantje selekcije U13, katera se je končala z zmago naših in sicer z rezultatom 0:2. Nato pa je tekmo, proti svojim vrstnikom, odigrala še selekcija U15. Tale obračun pa se je končal z neodločenim izidom 2:2.
Strelca za U13:
Vito Per in Rok Vrbanec
Strelec za U15:
David Vrbanec (2x)

Iskrena hvala otroku NK Kolpe Michaelu Pavloviču, kateri nas je obiskal in si tudi ogledal tekmi. Verjamemo, da je bil nad našimi fanti navdušen in da jim je podelil nekaj koristnih napotkov.