športno društvo NK Kolpa

PORAZ SELEKCIJE U11 PRI NK JEVNICA

Tokrat se je selekcija U11 odpravila v Jevnico, kjer smo odigrali zadnjo tekmo v jesenskem delu tekmovanj. Tekma je bila za nas velika neznanka, saj nam je zaradi različnih dejavnikov manjkalo kar nekaj igralcev. V prvem polčasu smo domačine, kljub mnogim njihovim priložnostim pred golom uspeli dokaj dobro zaustavljati. Pa vendar se je prvi polčas končal njim v korist in sicer z rezultatom 2:0. Drugi polčas pa smo bili nekoliko bolj zadržani v obrambi, tako da so nam domačini prehitro uhajali pred gol ter uspeli našo mrežo zatresti še štirikrat. Naša ekipa pa je tudi pokazala, da zna zadeti in tekma se je končala z rezultatom 6:2 za NK Jevnica.

Kljub današnjemu porazu so fantje skozi celotni jesenski del pokazali veliko lepe, borbene igre in želje po dobrih rezultatih. Na šestih tekmah smo uspeli iztržiti 4 visoke zmage ter dva poraza. Zdaj se odpravljamo na kratek tekmovalni premor, v spomladanski del pa se bomo vrnili kot še boljši in močnješi nasprotnik.

Strelec za našo ekipo:
Rok Vrbanec (2x)

Čestitke ekipi in trenerju!