športno društvo NK Kolpa

PORAZ SELEKCIJE U15 PROTI NK ILIRIJA EXTRALUX

Selekcija U15 je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ilirija ExtraLux. Pričakovali smo trdo in težko tekmo proti močnemu tekmecu. V prvem polčasu žal naša ekipa ni imela veliko priložnosti za zadetek. Gostujoča ekipa je izkoristila trenutek nezbranosti naših fantov in ob hitrem protinapadu kmalu uspela povesti. Prvi polčas se je tako končal z minimalno prednostjo gostov 0:1. Na odmoru je bilo potrebno razjasniti nekatere stvari in spodbuditi naše fante, da igrajo svojo igro. V drugi polčas smo vstopili bolje, odločno in z veliko mero želje in borbenosti a žal nismo uspeli zatresti nasprotnikove mreže. Njim pa je uspelo zadeti še dvakrat in končni rezultat tekme je bil 0:3.

Kljub porazu fantje dajejo neko pozitivno energijo, kar pa jih bo slej ali prej tudi nagradilo.

Srečno ekipi in trenerju!