športno društvo NK Kolpa

PORAZI V TEM KROGU, ZAčETEK ZIMSKE ŠOLE NOGOMETA

člani

članska selekcija  je  v dvanajstem  krogu po nerazumno, hudi napaki stranskih sodnikov doma izgubila. V nedeljo ji je v goste prišla vodilna prvenstvena ekipa NK Jezero Medvode. članska selekcija je tekmo začela neodločno, zaradi česar je že v 4. minuti  prejela zadetek. Po vodstvu nasprotne ekipe so naši članski igralci le počasi zaigrali in v drugi polovici prvega polčasa že nevarno oblegali nasprotnikov gol. V slačilnico pa so ob polčasu vseeno odšli z zaostankom 0:1. Drugi polčas, po manjših spremembah v postavitvi igralcev, pa so naši igralci nadaljevali svojo igro in bili nevarnejši. Maloštevilni, a standardni gledalci, so upravičeno pričakovali spremembo izida. V 57. minuti je le padel izenačujoči zadetek. Strelec šikonja Jure. Nadaljevanje igre je nadalje potekalo še vedno v pobudi naše članske ekipe, vendar kljub svojim dobrim priložnostim niso uspeli zadeti. V 66. minuti je nasprotna ekipa ostala z desetimi igralci v polju zaradi izključitve, vendar številčna premoč vseeno naši selekciji ni prinesla pozitivnega rezultata. V zadnjih minutah igre pa so pobudo prevzeli igralci NK Jezero Medvode, vendar smo bili vseeno prepričani, da bo naša ekipa vzdržala. V 89. minuti pa sta stranska sodnika storila nerazumno, hudo napako, saj sta kljub očitnemu avtu za nasprotno ekipo, dosodili kot za nasprotno ekipo. Po akciji iz kota pa je NK Jezero Medvode zadelo za končnih 1:2.
 
S porazom je naša selekcija nazadovala  po lestvici navzdol  in zaseda 12. mesto.

Starejši  dečki

(zaradi vremenskih razmer tekma med NK Kolpo in NK šmartno ODPOVEDANA)
 
Mlajši dečki

(zaradi vremenskih razmer tekma med NK Kolpo in NK Domžale ODPOVEDANA)
 
Starejši cicibani

Starejši cicibani U10 so v nedeljo v desetem krogu gostovali pri ekipo NK Radomlje C. Tekmo so kljub pobudi v igralnem polju izgubili z rezultatom 3:2 (2:2).

ZAčETEK ZIMSKE šOLE NOGOMETA
šOLSKO LETO 2012/2013

Oš Metlika
ZAčETEK ZIMSKE šOLE NOGOMETA PETEK 16.11.2012

– petek   med 15.00 – 16.00 uro
nogometna vadba otrok letnika 2003 in 2002 iz Oš Metlika in Oš Suhor
TRENER Elvir Džemiæ, nogometna licenca C in trenerski pripravnik Marko Jankulov

– petek    med 16.00 – 17.30 uro
 nogometna vadba otrok letnika 2006, 2005, 2004 iz Oš Metlka in Oš Suhor
TRENER Elvir Džemiæ, nogometna licenca C in trenerski pripravnik Marko Jankulov

Oš Podzemelj
ZAčETEK ZIMSKE šOLE NOGOMETA SREDA 7. 11. 2012

– sreda med 17.00 – 18.00 uro
nogometna vadba otrok letnika 2006, 2005, 2004 iz Oš Podzemelj in Oš Griblje + vratarska nogometna vadba
TRENER Mario Radakoviæ, nogometna licenca C in TRENER vratarjev Nikola šebuk

Oš Semič
ZAčETEK ZIMSKE šOLE NOGOMETA V SREDO 21.11.2012

– sreda med 14.30 – 16.00 uro
nogometna vadba otrok letnika 2003, 2002 in 2001 z Oš Semič
TRENER Roman Golobič, nogometna licenca C

– petek med 14.30 – 16.00 uro
nogometna vadba otrok letnika 2006, 2005, 2004 iz Oš Semič
TRENER Roman Golobič, nogometna licenca C