športno društvo NK Kolpa

POSTAVITEV NADSTREŠKA OB KLUBSKI ZGRADBI NK KOLPAV soboto, 5. septembra 2009 so člani in prijatelji NK Kolpa pljunili v roke in se lotili dela. Postavili so nov nadstrešek ob klubski stavbi v Podzemlju. Nadstrešek je bil nujno potreben, saj se nogomet velikokrat igra po dežju in vročini, zato bo zdaj lažje premagovati vročino in dežne kaplje, tako gostujočim ekipam kot domačim igralcem, pa tudi gledalci in ljubitelji nogometa bodo lahko uživali pod novo streho. Za NK Kolpa je to velika pridobitev še posebej sedaj, ko finančna situacija ni najbolj rožnata. Toda če je volja je vse mogoče. S prostovoljnim delom in seveda s pomočjo dobrih ljudi je projekt uspel. Hvala donatorjem, ki so nesebično pristopili klubu na pomoč. Les za nadstrešek so prispevali Gozdno gospodarstvo Novo mesto in Novosel d.o.o. iz Gradca, obrtnik Milan Vraničar iz Metlike je prispeval izolacijsko folijo in kleparska dela na objektu, podjetje Bramac pa je darovalo strešno kritino. Tesarski mojster »cimerman« Totter iz Gribelj je vodil delo, petnajst dečkov pa je po svojih močeh pomagalo in Podzemelj ima nov objekt. V prihodnjih dneh bo potrebno še zadevo še prebarvati, ter»zglancati« in dež lahko pada.

 

Več fotogravij o poteku gradnje si lahko ogledate v foto galeriji.