športno društvo NK Kolpa

PREDZADNJI KROG JESENSKEGA DELA

čLANI

članska ekipa je v 12. krogu Regionalne Ljubljanske lige 11/12 doma gostila ekipo NK Cocta Kresnice.  Gostujoči igralci so se na koncu veselili zmage in novi treh točk.  Končni rezultat 0: 1 (0:1). Ekipa je krog pred koncem jesenskega dela na  5. mestu.

(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?akc=tekmovanja)
 
MLADINCI U-18 

Selekcija mladincev je v zadnjem X. krogu jesenskega dela prvenstva 2. lige  MNZ Ljubljana  v soboto  5.11.2011 ob 14.30 uri v gosteh odigrala tekmo z NK Ilirija 1911. Nasprotnik je bil za naše mladince premočan, saj je ekipo NK Kolpe premagal z rezultatom 3:1 (2:0). Za našo ekipo je v  drugem polčasu v 63' zadel Gorščak Robert.  Po odigranem X. krogu selekcija zaseda 5. mesto na prvenstveni lestvici.

(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=503)
 
STAREJšI DEčKI U-14

Selekcija starejših  dečkov je v predzadnjem krogu v jesenskem delu prvenstva na domačem stadionu odigrala zadnjo domačo tekmo. V soboto  dne 5.11.2011 ob 13,00 uri so v X. krogu 1. lige  MNZ Ljubljana gostili NK Litija-Jevnica. Naša ekipa si je z odlično igro priigrala tri točke, kar jo uvršča na sredino prvenstvene lestvice. Kolpini igralci so igrali izredno ofenzivno, kar se jim je rezultatsko tudi obrestovalo, v obrambi pa izredno odgovorno, saj niso prejeli zadetka.  Zmagali so z rezultatom 4:0 (3:0). Naša selekcija je povedla že v 14', strelec je bil Kirin Aleš, s strelom Pavliha Jerneja povišala v 26'  in s strelom Dediæ Denisa v  35' dosegla izid polčasa. V drugem polčasu pa je v 67' za končnih 4:0 zadel še Žiga Veselič.  
Z osvojitvijo treh točk so se starejši dečki povzpeli na 7. mesto v prvenstveni lestvici in so ponovno ulovili stik z ekipah iz sredine lestvice.

(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=505)
V zadnjem XI. jesenskem krogu NK Kolpo igra v gosteh pri NK Svoboda Ljubljana.


V zimskem terminu bo selekcija nastopila v zimski ligi starejših dečkov v organizaciji Nš Ivančna gorica.
 
 
MLAJšI DEčKI U-12

Selekcija mlajših dečkov pa je v predzadnjem krogu v jesenskem delu prvenstva na domačem stadionu odigrala zadnjo domačo tekmo. V soboto  dne 5.11.2011 ob 11,00 uri so v X. krogu 1. lige  MNZ Ljubljana gostili NK Interblock A. Ekipa A je obe tekmi zmagala z minimalno razliko 1:0. Ekipa B pa je prvo tekmo zmagala 2:0, v drugi pa ji je zmanjkal kanček športne sreče, saj so tekmo  remizirali z rezultatom 1:1.  Mlajši dečki so tako osvojili močno potrebnih 10 točk, s čimer so spet ulovili tekmece iz sredine prvenstvene lestvice. Po odigranem X. krogu selekcija zaseda 8. mesto na prvenstveni lestvici.
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=507).

V zadnjem XI. jesenskem krogu NK Kolpo igra v gosteh pri NK Domžale.

 
V zimskem terminu bo selekcija nastopila v zimski ligi mlajših dečkov v organizaciji Nš Ivančna gorica.
 
STAREJšI CICIBANI U-10

LESTVICA JESENSKEGA DELA PRVENSTVA  

  KLUB šT Z N P GR  
1. Kolpa 7 6 1 0 36:6 19  
2. Kočevje 7 5 1 1 28:7 16  
3. Krka 6 4 1 1 45:7 13  
4. Mirna 6 3 1 2 18:18 10  
5. Bela Krajina 7 2 2 3 9:23 8  
6. Trebnje 6 2 0 4 11:31 6  
7. šmartno 6 1 0 5 12:31 3  
8. Svoboda Kisovec 6 0 0 6 6:34 0  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Selekcija starejših cicibanov je v jesenskem delu prvenstva le enkrat remizirala, ostale tekme pa je odločno in zanesljivo zmagala, s čimer je v skupini E osvojila naslov JESENSKEGA PRVAKA
(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=541).

V zimskem terminu bo selekcija nastopila v zimskem tekmovanju desetletnikov »Rad igram nogomet«  ter morda še na drugih zimskih turnirjih.
 
CICIBANI U-9

V soboto 5. 11. 2011 pa so zadnji jesenski turnir, po mesecu dni premora, odigrali tudi cicibani U-9.  Peti turnir skupine 3 MNZ Ljubljana je izpeljal domačin NK Bela krajina. Na turnirju sta poleg ekipe NK KOLPA in domačina NK BELA KRAJINA, nastopili še ekipi  NK šENTJERNEJ A in NK KRKA, ekipa NK šMARJEšKE TOPLICE je bila v tem krogu prosta. Naši cicibani pa na turnirju niso imeli športne sreče in ne uspeha, saj niso osvojili nobene točke.  V prvi tekmi z nasprotnikom NK Krka je NK Kolpa izgubila z rezultatom 1:0, čeprav je bila naša U9 enakopraven nasprotnik s svojimi priložnostmi, je pa igralec Krke uspešno izkoristil edino večjo napako naših igralcev na sredini igrišča.  V drugi tekmi z NK šentjernej je NK Kolpa klonila in izgubila s rezultatom 3:0. V tretji tekmi z NK Bela krajina pa se je naša ekipa ponovno zbrala in igrala enako odgovorno kot prvo tekmo, vendar premalo odločne in zbrane v fazi napada je uspešno kaznovala NK Bela krajina, ki je zmagala spet z minimalnim  rezultatom 1:0. U9 je tako na zadnjem turnirju osvojila četrto mesto brez točk, zaradi česar je na skupni prvenstveni lestvici ostala na 4. mestu

(http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=517).

čestitke trenerju Romanu Golobiču in selekciji za dobro jesensko prvenstvo, v katerem je viden napredek, kar pa je vzpodbuda za odgovorno nadaljevanje zimskega dela.
 

V zimskem terminu bo selekcija nastopila v zimski ligi MNZ Ljubljana, ter morda še na drugih zimskih turnirjih.
 
 
MLAJšI CICIBANI U-8

LESTVICA JESENSKEGA DELA PRVENSTVA  

  KLUB šT Z N P GR  
1. Kočevje 12 8 2 2 27:13 26  
2. Kolpa 12 7 2 3 32:14 23  
3. šentjernej 12 6 2 4 18:13 20  
4. Bela Krajina 12 0 0 12 7:44 0  

 
 
 
 
 
 
 
Na skupni lestvici po štirih jesenskih turnirjih šD NK Kolpa z minimalnim zaostankom  zaseda odlično 2. mesto (http://www.mnzljubljana-zveza.si/index.cfm?Akc=tekmovanja&liga=523), kar je dobro izhodišče za spomladanski del prvenstva.
 
V zimskem terminu bo selekcija nastopila v zimskem tekmovanju osemletnikov »Rad igram nogomet« ter morda še na drugih zimskih turnirjih.