športno društvo NK Kolpa

PRIPRAVLJALNA TEKMA čLANSKE EKIPE

članska ekipa NK Kolpa je danes, 02.08.2009 odigrala prvo pripravljalno tekmo in sicer s prijateljskim klubom Croatia iz Žakanja (CRO). Zaradi dopustov je bila ekipa številčno dokaj okleščena. Igrali so: Pezdirc Branko (v), Kolenac Dejan, Turk Damjan, Končar Miha, šebuk Sašo, Gerbec Anton, Babič Valentin, Kralj Jani, Klepec Anton, štubljar Goran, Pezdirc Jože in Drkušič Sašo(v). V vročem vremenu, temperature so presegale 30°C, je ekipa NK Kolpa premagala goste z rezultatom 6:1 (3:0). Za domače so zadeli štubljar Goran v 11. minuti, Babič Valentin v 39., 45., 60. in 71. minuti, ter Pezdirc Jože v 57. minuti srečanja. Za goste pa je bil uspešen Tkalac Robi v 65. minuti.

NK Kolpa je prvič vodil Brane Vrščaj, Croatio Žakanje pa Podrebarac Mario. Obe ekipi sta si zaslužili čestitke za borbeno in fair play igro. Povratna tekma bo v naslednjem tednu na igrišču v Žakanju. Utrinke s tekme si lahko ogledate v foto galeriji.