športno društvo NK Kolpa

PRIPRAVLJALNA TEKMA Z NK KOčEVJE

članska ekipa NK Kolpa je odigrala še tretjo pripravljalno tekmo v Kočevju s tamkajšnjim nogometnim klubom. Za domačine so nastopili: štampfel Boštjan, Vesel David, Kajiš Siniša, šešič Davorin, Kverh Andrej, Antunovič Vladimir, Vukan Denis, Granda Dorian, Fartek Saša (k), Briški Alen, Dizdarevič Adnan, Kalabota Marko, Kersnič Nik, Železnjak Matic, Kapš Primož, Faflek Leon, Mihelčič Dejan, Janeš Nik in Gačič Marko, za NK Kolpa pa: Drkušič Nikola, Jambrošič Miha, Kolenac Dejan, šikonja Jure, Jaklič Klemen, Pezdirc Jože (k), štukelj Uroš, Babič Valentin, štubljar Goran, šebuk Sašo, Dimitrijevič Mile, Pezdirc Branko, Klepec Anton, Brčina Alen, Penica Kristjan, Logar Marko, Petrušič Petar in Adlešič Tomaž. Zmagal je NK Kolpa z rezultatom 1:2. Dimitrijevič Mile je goste popeljal v vodstvo 1:0 v 43. minuti, domačini so izenačili z golom Saše Farteka v 78. minuti, zmagoviti gol pa je prispeval Tomaž Adlešič v 83. minuti. To je že tretja zmaga Nk Kolpa v pripravljalnem obdobju.