športno društvo NK Kolpa

Prof. Vojko Spudić – novi trener članske ekipe

Z začetkom koledarskega leta 2021 je Uprava ŠD NK Kolpa na mesto glavnega trenerja članske ekipe imenovala prof. Vojka Spudića, kateri ima trenersko licenco UEFA A.

Vojko Spudić,  z  več  kot  desetletjem  bogatih  trenerskih  izkušenj, prevzema pomlajeno  člansko  ekipo.

 

S trenerskim delom je začel pri NK Bela krajina, kjer  se  je   kot  pomočnik  trenerja  Safeta Hadžića srečal tudi z vodenjem članske  ekipe.  V ŠD NK  Kolpa  pa  je kot športni vodja in trener v mlajših selekcijah vodil izredno uspešno športno obdobje v letih od 2013 do 2018.

Upamo  in želimo si, da se ekipa čim prej zbere na prvem treningu in začne s pripravami na spomladanski del prvenstva oz. za nadaljevanje jesenskega dela prvenstva,  ki  se  je zaradi razglašene epidemije korona virusa prekinila s 23. 10. 2020, ko so se prenehali tudi treningi.