športno društvo NK Kolpa

PRVE PRIPRAVLJALNE TEKME V PRIPRAVLJALNEM OBDOBJU

Zaradi izredno neugodnih vremenskih razmer, ki še toliko bolj nagajajo pripravljalnemu programu naših tekmovalnih selekcij, smo veseli vsakega razpoložljivega termina na nogomentem igrišču z umetno travo na Vražjem kamnu pri sosednjem NK Bela krajina, kjer so bile ta vikend odigrane tudi prve naše pripravljalne tekme.

članska ekipa se je v soboto 16. 2. 2013 pomerila z drugoligaško člansko ekipo NK Bela krajina, ki pa je uspela zmagati z rezultatom 1:0 šele v zadnji sekundi igre, ko je padel tudi edini zadetek v našo mrežo.

Starejši dečki pa so se z vrstniki NK Bele krajine pomerili v nedeljo 17. 2. 2013. V tekmi so naši igralci prikazali vzpodbudno igro, kar bo novemu trenerju zagotovo dobro izhodišče za nadaljevanje pripravljalnega obdobja. Tekma se je končala s prijateljskim rezultatom 4:4. Ekipa se že pripravlja na odhod na priprave v italijanski LIGNANO SABBIADORO v času med 28. 02. – 03. 03. 2013.