športno društvo NK Kolpa

PRVENSTVENI TURNIR MLAJŠIH CICIBANOV U-8 V PODZEMLJU PRI NK KOLPA
Spomladanski del tekmovalne sezone 2009/2010 je v soboto 10.04.2010 ob 13.00 uri začela tudi selekcija
mlajši cicibani U-8 NK KOLPA.  NK Kolpa je bila na domačem stadionu v Podzemlju organizator V. prvenstvenega turnirja v tekmovalni sezoni selekcij U-8 skupine 1  Medobčinske nogometne zveze Ljubljana.
 
Na turnirju so poleg ekipe NK Kolpa sodelovale tudi ekipe NK Bela krajina A in NK Krka, ekipa NK Kočevje pa se turnirja ni udeležila. NK Kolpa je turnir odigrala v visokem ritmu in  prepričljivo premagala vse nasprotnike, in sicer  NK BELA KRAJINA A z rezultatom 8:0,   NK KRKA pa z rezultatom 3:0. Selekcija NK Kolpa je tako na turnirju osvojila 1. mesto in zbrala vseh 9 točk.
 
S tem izkupičkom točk so mlajši cicibani  U-8 NK Kolpa povečali svoje vodstvo v skupini 1 in pred drugo uvrščeno ekipo NK Krka v skupini povečali razliko na 15 točk, s čimer so že zelo blizu končni osvojitvi I. mesta v skupini in naskoku za prvaka MNZ Ljubljana na zaključnem turnirju.