športno društvo NK Kolpa

REZULTATI V MINULEM VIKENDU 22.9. – 23.9.2018 IN SPORED ZA NASLEDNJI TEDEN!

SELEKCIJA U9 (PODZEMELJ)

Odigrali so drugi zaporedni prvenstveni turnir v skupini s Kočevjem, Dolenjskimi Toplicami in šD Tian Novo mesto.
 Tokrat so v igri dodali še nekaj več kot v Kočevju in pokazali, da gre njihov razvoj v pravo smer.

SELEKCIJA U11 (RADOMLJE)

Selekcija U11 je odigrala tekmo v Radomljah, kjer se je pomerila z domačim Kalcerjem. Prikazali so srčno igro in pokazali, da bodo iz tekme v tekmo še boljši.

SELEKCIJA U15 (PODZEMELJ) – KOLPA : KISOVEC (2:2)

Starejši dečki so doma odigrali tekmo proti Svobodi Kisovec in remizirali z 2:2. Gostje so dvakrat vodili, vendar so jih naši z požrtvovalno igro obakrat tudi ujeli. Strelca za naše sta bila štukelj Jakob in Urbančič Adrian, ki sta v drugem polčasu vstopila v igro in dodala velik delež k priborjeni točki v zadnji minuti tekme.

SELEKCIJA U19 (MORAVčE) – TERMIT : KOLPA (1:4)

Mladinska selekcija je gostovala v Moravčah in domačine premagal z izidom 1:4. Za naše je kar tri zadetke dosegel Žunič Aleš, enega pa je prispeval Frankovič Žiga. Mladinci tako s tekmo manj ostajajo v vrhu lestvice in so še vedno brez poraza.

čLANI (KOMENDA V POKALU, MORAVčE V PRVENSTVU)

V tem tednu so člani odigrali dve tekmi. V sredo so v sklopu MNZ pokala izpadli proti Komendi z rezultatom 2:0. V prvenstvu pa jih je na domačem igrišču premagala ekipa Termit Moravče, z izidom 1:2. Edini zadetek za naše, ki jih še naprej tepe velika neučinkovitost v napadu, je dosegel Hudelja Jure.
še naprej ostajajo pri eni sami zmagi v sezoni, ki so jo dosegli v prvem krogu, ko so premagali ekipo Jevnice.

 

KOLPA??

SPORED TEKEM ZA PRIHODNJI VIKEND 29.9. (SOBOTA) IN 30.9. (NEDELJA)!

U9 – (29.9.) TURNIR V šMARJEšKIH TOPLICAH

U11 – (30.9. ob 12:00) KOLPA – Interblock (PODZEMELJ)

U13 – (29.9. ob 11:00) Radomlje – KOLPA (RADOMLJE)

U15 – (29.9. ob 16:00) Dren Vrhnika – KOLPA (VRHNIKA)

U19 – (30.9. ob 14:00) KOLPA – Kočevje (PODZEMELJ)

čLANI – (29.9. ob 16:00) KOLPA – Kresnice (PODZEMELJ)