športno društvo NK Kolpa

RUDI VANCAŠ POŽEG čLAN NK KOLPA NASTOPA V SLOVENSKI REPREZENTANCI DO 17 LET, IGRALCI NK KOLPA V BEOGRADU

Kadetska reprezentanca Slovenije U-17 na Cipru igra na kvalifikacijskem turnirju za nastop na EP 2011 za igralce do 17 let.. Za slovensko reprezentanco igra tudi nogometaš NK Kolpa Rudi Vancaš Požeg.
Več na spodnji povezavi:

http://www.nzs.si/reprezentance/U17

IGRALCI NK KOLPA KOT UčENCI OSNOVNE šOLE METLIKA OBISKALI VRSTNIKE V NOVEM BEOGRADU NA OSNOVNI šOLI JOVAN STERIJA POPOVIÆ

Dne 22. in 23. 10. 2010 so se učenci in predstavniki Osnovne šole Metlika odzvali povabilu Osnovne šole Jovan Sterija Popoviæ v Novem Beogradu, Srbija, in odšli na dvodnevno srečanje pedagoških delavcev in učencev v Beograd. V času kratkega srečanja in druženja so učenci odigrali tudi prijateljsko nogometno tekmo. Nogometna ekipa Osnovne šole Metlika je bila sestavljena iz igralcev našega nogometnega kluba, igralcev selekcije U-12 in U-14. Ekipo je vodil učitelj PEZDIRC Matej, ki je tudi trener v NK Kolpa. Naši igralci so bili boljši od srbskih učencev in zmagali z rezultatom 4:2.

(več na http://www.osmetlika.si/novice_detail.php?sifra=161)

čLANI IN CICIBANI U-10 ODIGRALI ZAOSTALI TEKMI

čLANI

članska ekipa je v soboto, 30.10.10 doma odigra zaostalo tekmo 5. kroga Regionalne Ljubljanske LEGEA lige 10/11 proti NK Ihan. Tekma je bila preložena v septembru zaradi deževja in poplav. Domačini so rutinirano odigrali srečanje in gostujoči Ihan odpravili z rezultatom 3:0 (2:0). Za NK Kolpo so zadeli Babiæ Valentin (31′, 34`) in Kolenac Dejan (54′).

STAREJšI CICIBANI U-10

Starejši cicibani U-10 so v soboto, dne 30.10.2010 v Podzemlju odigrali zaostalo tekmo 6. kroga skupine D MNZ Ljubljana. Gostili so ekipo NK Zagorje in prepričljivo zmagali z 10:0 (5:0). Mladi nagometaši z 18. točkami zasedajo 2. mesto.