športno društvo NK Kolpa

Sanacija igralne površine nogometnega igrišča v Podzemlju se je začela

šD NK Kolpa se v tem pripravljalnem obdobju pred začetkom nadaljevanja tekmovalne sezone 2014/2015 intezivno pripravlja na celovito sanacijo travnatega nogometnega igrišča v Podzemlju. Sanacijska dela bodo opravljena v marcu, ki bodo zajela odstranitev stare travne ruše pred obema goloma, zniževanje terena pred goloma in položitev nove travne ruše. Travni poligon nogometnega igrišča pa bomo strojno prezračili, prepeskali in poravnali ter povaljali, na koncu pa bomo na igrišču dosejali še kvalitetno travno semensko mešanico. 

AVTOPREVOZNIšTVO IN GRADBENA MEHANIZACIJA ALOJZ STAREšINIč S.P. iz Hrasta pri Vinici nam je v petek dne 27. 2. 2015 iz Termit d.d. iz Moravč dostavil 30 m3 oz. cca. 45 ton kremenčevega peska.  Za pomoč in sodelovanje se Avtoprevozništvu Alojz Starešinič s.p. zahvaljujemo.Zdaj je potrebno počakati, da se igralna površina osuši, nakar bomo začeli z izvajanjem del na travni površini. Sanacijo bo izvedlo podjetje TRG – Travna ruša GREGORC, d.o.o.  http://www.trg-gregorc.com.