športno društvo NK Kolpa

Sanacija igralne površine nogometnega igrišča v Podzemlju

šD NK Kolpa je v sredo 11. 3. 2015 v sodelovanju z Občino Metlika kot investitorjem opravila celovito sanacijo glavnega travnatega nogometnega igrišča v Podzemlju. Sanacijska dela so zajela odstranitev stare travne ruše pred obema goloma, zniževanje terena pred goloma in položitev nove travne ruše,  strojno zračenje, sajenje 250 kg travne semenske mešanice, gnojenje, peskanje in ravnanje ter valjanje. Pomožno nogometno igrišče pa je bilo strojno prezračeno in povaljano. Pri sanaciji je pomagalo tudi podjetje S-GRAD, gradbeništvo, d.o.o. iz Križevske vasi, ki se jim zahvaljujemo za sodelovanje in pomoč. Sanacijo je izvedlo podjetje TRG-Travna ruša GREGORC d.o.o.  http://www.trg-gregorc.com


Vukšinič Slavo iz podjetja S-GRAD d.o.o. iz Križevske vasi
sajenje travne mešanice in valjanje

zračenje in valjanje
zamenjava travne ruše pred goloma
peskanje s kremenčevim peskom

Več pa si lahko ogledate tudi na klubskem facebook.