športno društvo NK Kolpa

ŠD NK KOLPA VETERANI GOSTILI VETERANE NK BRDA

ŠD NK Kolpa Veterani smo preteklo soboto v Športnem parku Podzemelj gostili veteransko ekipo NK Brda. Razmere za igro, zaradi vročine in soparine niso bile nič kaj ugodne, pa vendar sta bili obe ekipi dobro razpoloženi za igro (z mislimi na sodčke, ki so čakali na konec tekme). Borbenosti obem ekipam ni manjkalo, a je bila naša ekipa veliko bolj zbrana tako v obrambi kot v napadu. Goli so padali kot za šalo in tekmo je naša ekipa dobila z rezultatom 6:1. Rezultat na koncu niti ni bil pomemben, pomembno je bilo, da so igralci na igrišču uživali ter da se je tekma končala brez poškodb in s prijateljskim stiskom rok.
Po tekmi je sledilo prijetno druženje obeh ekip.
Ob tej priliki se zahvaljujemo ekipi Veterani NK Brda za udeležbo, vsem ki ste pomagali ter sponzorju Pekarna Matiček za pomoč pri uspešni izpeljavi tekme.
Do naslednje tekme vas športno pozdravljamo ŠD NK Kolpa Veterani!