športno društvo NK Kolpa

Še zadnje prvenstvene tekme sezone 2015/2016

STAREJšI DEčKI U15

SREDA, 01. 06. 2016 ob 18.00 v Podzemlju

NK Kolpa : NK Laby-s Mengo 28 = 1 : 0

22. (zadnji) krog, 1. liga MNZ Ljubljana

STAREJšI DEčKI Z ZMAGO PROTI NK LABY-S MENGO 28 POTRDILI STATUS PRVOLIGAšAStarejši dečki so v končanem prvenstvu dosegli cilj. Generaciji, ki prihaja, so omogočili igranje v najvišjem rangu tekmovanja Medobčinske nogometne zveze Ljubljana, saj so obdržali status prvoligaša. čestitke. 

Ob zaključku sezone pa so si v klubu priredili tudi zaključno druženje, na katerem jim je trener Ðuro Batiniæ – Ðuka podelil tudi spominske medalje v spomin težke sezone.

     

MLAJšI DEčKI U13
 

MLAJšI DEčKI V SOSEDSKEM DVOBOJU DO MINIMALNE ZMAGE

V sredo, 31. 05. 2016 so mlajši dečki NK Kolpa na Vražjem kamnu v črnomlju v 20. krogu 2. lige MNZ Ljubljana v tekmi z NK Bela krajina, ki je bila polna neizkoriščenih priložnosti na obeh straneh, slavili minimalno zmago z 0 : 1. 
Dosežena zmaga jih trenutno uvršča na 4. mesto lestvice, v preostalih dveh tekmah proti NK Jezeru Medvode doma in NK Litija v gosteh pa se lahko ob koncu prvenstva zavihtijo še višje, MORDA NA KONCU ZMANJKA MALO, DA SE UVRSTIMO V 1. LIGO MNZ.