športno društvo NK Kolpa

SEDMI PRVENSTVENI TEDEN V POMLADI 2012

U8

V nedeljo je selekcija U8 nastopila na predzadnjem prvenstvenem turnirju v Kočevju. Naši ekipi, ki zaseda odlično drugo mesto na prvenstveni lestvici, je ob začetku kazalo precej slabo, saj je manjkalo kar nekaj igralcev in so prvo tekmo proti šentjerneju morali začeti celo z igralcem manj. Pa vendar so fantje prikazali izjemno igro in po prvem polčasu vodili že z 2:0. V drugem polčasu se je ekipa dopolnila in v polni zasedbi so tekmo končali z zmago 4:1. Naslednjo so z rezultatom 2:0 odpravili domačo ekipo Kočevja, kot zadnjo pa še Belo krajino s 6:0. Ekipa je ves turnir odigrala brez menjave, hkrati pa tudi prikazala daleč najboljšo igro te sezone. S tokratnim osvojenim turnirjem in skupnim zaostankom treh točk še naprej ostajajo v igri za prvo mesto v skupini, ki vodi na zaključni turnir. Zadnje tekme skupine v tej sezoni bomo gostili v soboto 26.5.2012 na domačem igrišču v Podzemlju.