športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U11 GOSTOVALA PRI NK DOLOMITI

Selekcija U11 se je danes zjutraj odpravila na gostovanje k ekipi NK Dolomiti. Tekma je bila načrtovana za igro na naravni travi, ampak zaradi razmočnega igrišča, smo tekmo odigrali na pomožnem igrišču z umetno travo. Naša ekipa je tekmo odprla prestraseno, a smo stopnjevali igro in izvajali pritisk na nasprotnika. Posebej v drugem polčasu smo imeli žogo večina časa v svojih nogah. Malo nas je hecala umetna trava, žoga je bila precej hitrejša. Verjamemo pa, da se bomo tudi mi zelo hitro navadili na ta način igre, ko bomo v Podzemlju dobili težko pričakovano igrišče z umetno travo.
Tekmo smo žal izgubili z 1:0,  kljub temu, da smo imeli veliko več možnosti za zadetek, a je njihov golman odlično ščitil svojo mrežo.

Pomembno je, da iz tekme v tekmo napredujemo in verjamemo, da se bodo zmage vrstile tudi za našo ekipo.

Srečno in pogumno naprej!