športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U11 MERILA MOČI PROTI OŠ OLIMPIJA

Selekcija U11 je včeraj v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo OŠ Olimpija. Že samo ime Olimpija je vzbudilo strah pri naših fantih in v tekmo smo vstopili zelo zadržano, prestrašeno. To se je poznalo tudi na rezultatu, saj smo dokaj hitro prejeli prve 3 gole. Igra nam še kar ni in ni stekla, gostje pa so mirno prišli do rezultata 1:6. Kljub zaostanku so naši starši z bučnim navijanjem in spodbujanjem iz tribun ter trener Tomaž z odličnimi napotki igralcem uspeli naše fante dvigniti in tekma se je obrnila v nasprotno smer. Naša ekipa je napadala, branila in polnila gol nasprotnikom brez zadržkov. Končni rezultat 6:6 niti ni bil toliko pomemben, kot to da smo dokazali, da strah nikakor ni potreben, da znamo igrati in da se lahko merimo tudi proti močnim ekipam.

Čestitke ekipi in trenerju ter hvala staršem za čudovito vzdušje na tribunah!