športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U11 ODLIČNO ODIGRALA TEKMO PROTI NK DOLOMITI

Selekcija U11 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Dolomiti. V tekmo smo vstopili premalo odločni, saj smo kmalu iz hitre kontre nasprotnikov prejeli gol. Očitno nas je prejeti gol streznil, saj smo takoj prevzeli kontrolo nad igro in ves čas igrali lepo, kombinatorno ter izmenjali kar nekaj dvojnih podaj in podaj v prostor. Naša ekipa je bila sicer nekoliko šibkejša pri zaključkih na gol, dobre strele oziroma zadetke pa nam je kar nekajkrat tudi preprečil odličen gostujoči vratar. Tekmo smo zmagali z rezultatom 6:1.
Skozi tekmo se je pri fantih, ki trenirajo že več let poznal velik napredek pri razumevanju igre in napredovanje pri samih tehničnih elementih, kljub temu pa je tekma tako trenerju, kot tudi fantom pokazala nadaljne usmeritve dela za v naprej.
Čestitke trenerju in celotni ekipi ter uspešno nadaljevanje sezone!