športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U13 DO NOVE ZMAGE

Selekcija U13 je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj proti ekipi NK Kočevje odigrala 8. krog jesenskega dela tekmovanj. Gostujoča ekipa nas je na začetku prvega polčasa kar precej namučila in nam naredila veliko preglavic. Nekaj minut pred koncem prvega dela tekme so si ustvarili lepo priložnost in jo znali tudi izkoristiti ter povedli z 0:1. Naši fantje so tik pred sodnikovim žvižgom za konec polčasa uspeli izenačiti in oditi na odmor z rezultatom 1:1. V drugem polčasu smo ponovno morali loviti gostujočo ekipo, saj so z lepim, natančnim strelom uspeli zatresti našo mrežo. Ko je naša ekipa le ugotovila, da “vrag jemlje šalo”, se je uspela zbrati in doseči dva zaporedna zadetka. Nasprotniki se niso predali in uspeli še enkrat zadeti. Končni rezultat tekme 4:3 za našo ekipo.

Strelca:
Mark Avguštinčič
Filip Fajdiga

Čestitke ekipi in trenerju!