športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U13 SE JE VESELILA ZMAGE NA DOMAČEM TERENU

Selekcija U13 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Zagorje. Gostujoča ekipa nam je, glede na fizični izgled, že pred tekmo dajala občutek, da bo le ta zelo težka. Pa vendar to naših fantov ni ustavilo in ob odličnih trenerjevih napotkih pred začetkom tekme, smo že v prvi polčas štartali odločno ter ga dobili z 2:0. V drugem polčasu nismo niti malo popuščali, igrali lepo, kombinatorno igro in goli so se lepo vrstili eden za drugim. Ekipi je končno, po vseh dosedanjih porazih v tej sezoni, uspelo tekmo gladko dobiti in veselje ekipe ter tudi navijaških staršev je bilo na koncu tekme neprecenljivo. Rezultat tekme 5:1!

Strelci:
Denkovski David (2x)
Tilen Vlašič (2x)
Tin Ramuščak

Čestitke ekipi in trenerju!