športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U13 USPEŠNA NA DOMAČEM TERENU

Selekcija U13 je danes popoldne gostila ekipo NK Mirna. V zelo težkih razmerah za igro, smo že od prve minute prevzeli pobudo in imeli žogo v svojih nogah. V uvodnem delu srečanja smo po lepi akciji in globinski podaji uspeli zadeti. V prvem polčasu je bil tempo igre visok, videli smo lahko veliko borbe, teka in sodelovanja s strani naših fantov, tako v napadu, kot v obrambi. Polčas smo zaključili z rezultatom 2:0. V drugem polčasu je tempo igre našim fantom malce upadel, ampak gostujoča ekipa ni resneje ogrozila naših vrat. Do konca tekme smo bili še nekajkrat nevarni, vendar žoga ni hotela v gol. Ob koncu tekme pa smo le uspeli še enkrat zadeti ter zasluženo zmagati in osvojili nove tri točke. Končni izid 3:0.

Strelci:
Filip Fajdiga
David Vrbanec
Nejc Pavlovič

Bravo in čestitke fantom ter trenerju!