športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U13 Z REMIJEM PROTI NK ROLTEK DOB

Selekcija U13 je danes dopoldne v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Roltek Dob. Prvi polčas je gostujoča ekipa na začetku izvajala močan pritisk na naše fante in po hitri akciji in predložku v kazenski prostor ter nepazljivosti naših fantov in zadetim avtogolom povedla z 1:0. Kmalu zatem je naša ekipa uspela izenačiti na 1:1, vendar pa je nekaj minut pred koncem polčasa gostujoča ekipa ponovno zatresla našo mrežo in izid polčasa je bil 2:1 za NK Roltek Dob. Takoj na začetku drugega polčasa smo uspeli po zelo lepemu, natančnemu strelu iz kota in odličnem strelu z glavo izenačit rezultat. Gostujoča ekipa je bila ves čas zbrana in nas kmalu po izenačenju spet postavila v podrejen položaj ter povedla s 3:2.  Nekaj minut pred koncem tekme pa smo le uspeli izenačiti in iztržiti eno točko. Končni izid tekme 3:3.

Strelca:
Filip Fajdiga
David Vrbanec (2x)

Čestitke fantom za zbrano igro in ekipni duh ter trenerju Dejanu za odlično vodenje ekipe!