športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 GOSTILA EKIPO NK BRINJE GROSUPLJE

Selekcija U15 je danes popoldne v Športnem parku Podzemelj gostila vrstnike iz ekipe NK Brinje Grosuplje. Nasprotniki so na začetku polčasa postavili močno obrambo in kljub temu, da smo bili večina časa pred njihovim golom, nam niso dovolili, da bi prišli do zadetka. Pa vendar naša ekipa ni popuščala in v šestnajsti minuti prvega polčasa, z odličnim strelom Filipa Cesarja, uspela povesti z 1:0. Našim fantom se je po danem zadetku lepo “odprlo” in goli so padali kot za šalo. Na odmor smo odšli mirno, saj smo po prvem polčasu vodili že z 5:0. V drugem delu tekme smo lepo, kombinatorno nadaljevali in odlično odigrali tako v obrambi kot v napadu ter goste premagali z rezultatom 9:0.
Strelci:
Filip Cesar
David Vrbanec (2x)
Filip Fajdiga (3x)
Mark Avguštinčič
Rok Vrbanec
Gašper Turk

Čestitke ekipi in trenerju ter srečno na naslednji tekmi!