športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 GOSTOVALA PRI NK OLIMPIJA

Selekcija U15 je danes gostovala pri NK Olimpija v Ljubljani. Že v prvem polčasu smo bili zelo borben in nevaren nasprotnik, a tik pred koncem polčasa  je nesrečno iz prostega strela domačinov naš kapetan zadel autogol in Olimpija je povedla z 1:0. Drugi polčas se je nadaljeval v podobnem ritmu, naši fantje so odigrali resnično lepo, kombinatorno igro, niso popuščali niti v trenutku, kar se je tudi obrestovalo z zadetkom v 65. minuti igre. Ko smo že mislili, da je tekme konec in da bomo proti “veliki” Olimpiji odnesli točko, je glavni sodnik tekmo podaljšal kar za pet minut, v katerih pa so domačini uspeli dvakrat zatresti našo mrežo. Tako se je tekma končala z rezultatom 3:1.

Strelec:
David Vrbanec

Čestitke ekipi za fantastično borbo, srečno na naslednji tekmi!