športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 PORAŽENA OD NK ILIRIJA EXTRALUX

Selekcija U15 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ilirija ExtraLux. Vedeli smo, da bo gostujoča ekipa neugoden nasprotnik, pa vendar smo želeli vstopiti v igro optimistični, željni zmage. Žal pa se v igri le to ni zgodilo. Gosti so zelo hitro povedli in tudi vodili z dvema goloma razlike. V prvem polčasu smo uspeli enkrat zadeti, a le ta se je končal z visoko prednostjo Ilirije 1:4. V drugem polčasu smo bili nekoliko bolj zbrani, ampak vseeno naredili preveč napak, da bi bili lahko nevarni nasprotnik, igra ni bila povezana, napad pa enostavno ni stekel. Tako je ekipa doživela prvi poraz v tej sezoni in sicer končni rezultat tekme je bil 2:6 za NK Ilirija.
Strelca:
David Vrbanec
Erik Sodec

Glave gor in pogumno ter srečno naprej!