športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 POVSEM NADIGRALA EKIPO NK GROSUPLJE

Fantje selekcije U15 včerajšnjega večera niso preživeli z gledanjem televizije, ampak so gostovali pri NK Grosuplje. Kljub slabemu, hladnemu vremenu, je naša ekipa zelo pozitivno stopila v igro in kmalu po začetku prvega polčasa smo uspeli zadeti. Fantje so skozi ves prvi polčas lepo, mirno, zelo lepo uigrano dokazovali, da so boljši na igrišču in prvi polčas se je končal z rezultatom 0:9. V drugem polčasu se je naša pravljica nadaljevala, saj je celotna ekipa igrala “kot violina”. Uspelo nam je še parkrat zadeti in končni rezultat je bil visokih 0:14 za našo ekipo!

Strelci:
Nejc Pavlovič
David Vrbanec (5x)
Erik Sodec (3x)
Filip Fajdiga (3x)
Nuhič Irnel (2x)

Čestitke ekipi in trenerju ter uspešno na naslednji tekmi!