športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 PRESENETILA EKIPO NK OLIMPIJA

Selekcija U15 je včeraj popoldne gostovala pri NK Olimpija. Naši fantje so odšli na tekmo povsem sproščeni in željni dobre igre. Tekmo smo odlično odprli in po treh minutah tekme povedli z 0:1. Prvi polčas je bil dokaj izenačen, saj nobena od ekip ni ponudila nasprotniku veliko prostora za realizacijo zadetkov. Pa vendar je naša ekipa uspela tik pred koncem polčasa povečati razliko na 0:2 in tako smo lahko “mirni” odšli na počitek. V drugem polčasu pa se je našim fantom “odprlo” in z lepo, povezano igro ter ekipnim duhom uspela povsem nadigrati domačo ekipo. Ponosno in z dvignjenimi glavami so fantje odšli z igrišča, saj so favorizirano NK Olimpija uspeli zmagati z rezultatom 1:6.

Strelca:
Enej Per (4x)
Lan Ogulin (2x)

Iskrene čestitke ekipi in trenerju in veliko uspehov naprej!