športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 S PORAZOM PROTI NK ILIRIJA EXTRALUX

Selekcija U15 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ilirija ExtraLux. V tekmo smo vstopili odločno in imeli nadzor nad igro. Po desetih minutah igre, nam je uspelo tudi povesti, a žal so gostje hitro izenačili rezultat. Do konca prvega polčasa smo imeli še kar nekaj priložnosti, pa tudi napak, ki so nas stale dodatnih dveh golov. Na odmor smo odšli z rezultatom 1:3. V drugem polčasu pa je naša ekipa močno prevladovala na terenu, ves čas napadala, vendar smo uspeli zgolj enkrat zadeti in tekmo izgubili z izidom 2:3. Kljub porazu pa so naši fantje z igrišča odšli z dvignjenimi glavami, saj so vsi in vsak posebej tekmo odigrali z odliko.
Strelca:
David Vrbanec
Filip Fajdiga

Bravo in srečno na naslednji tekmi!