športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 SODELUJE NA ZIMSKI LIGI V ZAGREBU

Selekcija U15 se je prvič letos udeležila zimske nogometne lige TikaTaka v Zagrebu. Včeraj pozno zvečer so fantje ob deževju in pozneje tudi močnemu sneženju odigrali prvi dve tekmi proti ekipama NK Sesvetki Kraljevac in NK Studentski grad. Prvo tekmo smo odprli zelo dobro, saj smo po nekaj minutah igre vodili z 1:0 in tako držali rezultat vse do pet minut pred koncem tekme, ko pa smo prejeli dva “nerodna” gola in tekmo žal izgubili. V drugi tekmi pa smo bili žal slabši nasprotnik in tudi to izgubili proti ligaško favorizirani ekipi.
Fantje so si pridobili nove izkušnje igranja v tako težkih razmerah in pozitivno, z dvignjenimi glavami pričakujejo nov vikend ter nove tekme v ligi.
Strelec za našo ekipo:
David Vrbanec

Srečno in uspešno naprej!