športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 Z VISOKO ZMAGO PROTI NK IHAN

Selekcija U15 je danes v Športnem parku Podzemelj odigrala zadnji krog jesenskega dela tekmovanj. Gostili smo ekipo NK Ihan. Po visoki zmagi v preteklem vikendu proti isti ekipi, smo v tekmo štartali preveč “lagano” in z mislijo “lako čemo”. Po nekaj minutah je našo ekipo gostujoča ekipa lepo presenetila, saj so uspeli preigrati našo obrambo in zadeti gol. Veselje gostov pa ni dolgo trajalo, saj se je naša ekipa po prejetem zadetku streznila in že v naslednjem napadu uspela rezultat izenačiti ter ob polčasu vodila že z 7:1. V drugem polčasu so goli še naprej padali kot za šalo in tekmo smo uspeli dobiti z visoko zmago 17:1.
Strelci:
David Vrbanec (6x)
Erik Sodec (2x)
Mark Avguštinčič (2x)
Tilen Hlebec (2x)
Filip Fajdiga (4x)
Maj Somrak

Čestitke ekipi in trenerju!