športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 Z VISOKO ZMAGO V GOSTEH

Selekcija U15 je včeraj pod vodstvom trenerja Vasilija Dorniža odigrala 1. krog v novi sezoni 2022/2023. Gostovali smo pri NK Svoboda Kisovec. Domača ekipa je bila našim fantom neznanka, pa vendar so prišli na igrišče pozitivni, polni energije in želje po dobri igri. Kmalu po sodniškem žvižgu smo dosegli prvi gol, takoj za tem drugi, tretji… in na polčas odšli z lepo prednostjo 0:5. V drugem polčasu smo z nizom golov le nadaljevali in tekmo nasmejani zaključili z rezultatom 1:11. Kljub visoki zmagi je v igri potrebno še kar nekaj napredka, kar bodo fantje še dodatno “izpilili” skozi prihajajoče treninge.

Strelci:
Lan Ogulin (3x)
Blaž Filak (3x)
Filip Fajdiga (2x)
Erik Sodec
Rok Puhek
David Vrabanec

Čestitke ekipi in trenerju ter naj se niz zmag nadaljuje tudi v prihodnjih tekmah!