športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 Z ZMAGO NA GOSTOVANJU

Selekcija U15 je na prvi tekmi v spomladanskem delu sezone 2022/2023, pod vodstom trenerja Vasilija Dorniža, gostovala pri NK Brinje Grosuplje. Tekmo smo morali odigrati z zelo okrnjeno ekipo, saj smo zaradi bolezni in poškodb igralcev, imeli le dve menjavi. Žal se tekma ni začela po naših pričakovanjih, saj je domača ekipa, zaradi nepazljivosti in rahle zmedenosti v obrambi povedla z 1:0. Na srečo se je naša ekipa uspela zbrati in rezultat izenačiti ter kmalu povesti z 1:2 in s tem rezultatom se je tudi končal prvi polčas. V drugem polčasu je naša ekipa ves čas napadala, vršila pritisk nad nasprotniki, igrala lepo ter povezano igro. Imeli smo kar nekaj priložnosti za zadetek, a žoga nikakor ni hotela zatresti nasprotnikove mreže. Končni rezultat tekme 1:2 za našo ekipo.
Strelca:
David Vrbanec
Enej Per

Čestitke, na nove zmage in čim prejšnjo vrnitev na nogometno zelenico poškodovanima Blažu Filaku in Jakobu Štruclju!