športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U15 ZAKLJUČILA SEZONO Z VISKOKO ZMAGO

Selekcija U15 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ljubljana. Kmalu po začetku tekme se je poškodoval naš napadalec Filip Fajdiga. Le to je naše igralce nekoliko zmedlo in igra nikakor ni stekla kot bi si želeli. Z dobrimi trenerjevimi napotki so se fantje le zbrali in uspeli zadeti gol, kmalu zatem še enega in še enega…. in tako polčas privedli h koncu z rezultatom 6:1. V drugem polčasu se je lepa ter povezana igra naših fantov le še stopnjevala in mirno smo uspeli zmagati z odličnim izidom 10:3. S to tekmo smo tudi zaključili jesenski del tekmovanj in na lestvici zasedli visoko drugo mesto (za NK Olimpija zaostajamo le za 2 točki).

Filipu želimo čim prejšnje okrevanje in vrnitev na nogometno zelenico!

Strelci:
Maj Somrak
Lan Ogulin (3x)
David Vrbanec (3x)
Erik Sodec
Jakob Ambrožič
Jakob Štrucelj

Srečno in uspešno v spomladanskem delu tekmovanj!