športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJA U9 NA TURNIRJU V ČRNOMLJU

Danes je v Črnomlju potekal nogometni turnir za selekcijo U9. Na turnirju je sodelovalo 8 ekip. Igralci ŠD NK Kolpa smo se v skupini A najprej pomerili z ekipo Brinje in tekmo žal izgubili z rezultatom 2:4. Naslednja tekma je bila napeta vse do zadnjega sodniškega žvižga. Naši fantje so proti Olimpiji povedli s 3:0, a na koncu z veliko smole morali priznati poraz s 3:4. V tretjo tekmo smo šli še bolj samozavestno in NK Ribnica uspeli premagati z rezultatom 2:0. V četrtfinalni tekmi so gledalci lahko ves čas uživali v pravi nogometni poslastici. Naši fantje so proti ekipi Felix pokazali kako se bori za vsak centimeter na igrišču. Tekma se je po rednem delu končala z 0:0, tako da so o napredovanju v polfinale odločale enajstmetrovke. V loteriji kazenskih strelov smo tokrat potegnili krajšo in končali tekmo z 2:3.

Z novo izkušnjo in pozitivno energijo v ekipi se tako nadaljujejo priprave na spomladanski del sezone.
Posebna pohvala in zahvala gre vsem igralcem, staršem in ostalim našim glasnim navijačem.

Trener Uroš Štukelj