športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U11 IN U13 GOSTILI NK ILIRIJA EXTRALUX

Selekciji U11 in U13 sta danes v Športnem parku Podzemelj gostili ekipi vrstnikov iz NK Ilirija ExtraLux. Po nekaj dnevnem deževju, je bilo temu primerno tudi igrišče, katero je bilo zelo težko za igro ter za možnost prikaza vrhunskih akcij. Kljub temu pa so se vsi naši fantje iz obeh selekcij dobro borili proti nasprotnikom.
Selekcija U11, za katero se še ne vodi lestvica tekmovanj, si je na tekmi z igro pridobivala nove izkušnje in poizkušala izvleči čim več znanja. Medtem ko pa selekcija U13 tekmuje v ligaški razvrstitvi in je le ta žal morala tokrat priznati premoč gostujoči ekipi ter tekmo izgubila z rezultatom 1:3.

Strelec za našo selekcijo U13:
Nejc Pavlovič

Čestitke ekipam in trenerjema za borbenost ter prikazano dobro igro!