športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U11 IN U13 TEKMOVALI V LJUBLJANI

Selekciji U11 in U13 sta danes zjutraj skupaj odšli v Ljubljano, kjer sta odigrali zadnji gostovanji v letošnji sezoni. Najprej je svoje moči proti svojim vrstnikom merila selekcija U13 in sicer proti ekipi NK Dolomiti. Zadržan začetek in prejet gol, je našo ekipo spravil v manjšo paniko, iz katere pa so se hitro pobrali in uspeli polčas zaključiti z 1:1. Na odmoru je našim fantom trener povedal nekaj “krepkih”, dal krasne napotke, kar se je poznalo v igri in tudi končnemu rezultatu, zmagi 1:4.
Strelci:
Rok Vrbanec
Nejc Hrovat
Ognjen Đjukič (2x)

Ekipa U11 pa je gostovala pri OŠ Olimpija. Žal danes ni bil naš dan, tudi trenerjevi napotki se niso prenesli v igro, da bi se lahko kosali z naspotnikom. Tekmo smo izgubili s 6:0. Verjamemo, da bomo na naslednji tekmi pokazali več in imeli boljši izplen po koncu tekme.

Bravo za obe selekciji in srečno še na zadnjih domačih tekmah v prihajajočem tednu!