športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U13 IN U15 GOSTOVALI PRI OŠ OLIMPIJA LJUBLJANA

Selekciji U13 in U15 sta včeraj popoldne gostovali pri OŠ Olimpija Ljubljana. Najprej je na igrišče, kateremu bi lahko rekli “blatna kopel” stopila mlajša selekcija U13. Prvi polčas je bil dokaj izenačen, naša ekipa je povedla z 0:1, a so domačini v zadnji minuti polčasa uspeli rezultat izenačiti na 1:1. V drugem polčasu se je naša ekipa borila še naprej, igrala lepo igro, kolikor nam je to igrišče dopuščalo, žal pa nismo ostali zbrani do konca in tik pred koncem tekme prejeli gol za zmago domače ekipe.  Tekma se je končala z rezultatom 2:1 za OŠ Olimpija.
Strelec:
Tadej Ucman

Takoj za našimi mlajšimi fanti, je na isto prizorišče stopla še ekipa selekcije U15. Polčas smo začeli dobro, saj smo kmalu po začetku vodili z 0:1. Veselje ni dolgo trajalo, saj je domača ekipa kmalu zatem uspela rezultat izenačiti. Tako smo prvi polčas tudi zaključili s 3. zadetki naše ekipe in prav tako domačinov. Med odmorom je trener poizkušal naše fante z napotki, predsem obrambnim igralcem, bolje razpoložiti, naredili smo nekaj menjav, kar se je poznalo tudi v igri drugega polčasa. V kolikor bi realizirali vse naše strele na gol, bi bila zmaga neverjetno visoka. Tako pa smo v drugem polčasu uspeli realizirati še 3 strele in tekmo zmagali z rezultatom 4:6.
Strelci:
David Vrbanec (2x)
Erik Sodec
Filip Fajdiga (2x)
Nejc Pavlovič

Bravo in čestitke obema ekipama ter uspešno na naslednji tekmi!