športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U13 IN U15 NA GOSTOVANJU PRI NK OLIMPIJA IN NK IHAN

Selekciji U13 in U15 sta včeraj zgodaj zjutraj skupaj odšli na gostovanje. Prva postojanka je bila v Ljubljani, kjer se je selekcija U13 pomerila z ekipo NK Olimpija. Domača ekipa nam ni pustila “dihat” in že po prvem polčasu vodila s 4:0. Tudi v drugem polčasu so bili domačini boljši nasprotnik in tekmo dobili z 10:1. Častni zadetek za našo ekipo je dosegel Nejc Hrovat.

Selekcija U15 pa se je odpeljala v NK Ihan. Ob pogledu na igrišče bi lahko rekli, da bo tekma bolj podobna blatni kopeli, kot pa klasični igri na travi. To se je tudi poznalo skozi vso tekmo, saj ni bilo možnosti, da bi fantje razvili kombinatorno igro. Ne glede na teren, pa se je tekma odvijala kot “enosmerni promet” v našo korist, saj smo že po prvem polčasu vodili z rezultatom 0:7. V drugem polčasu smo zmago s tremi zadetki le še potrdili in domov odšli z zmago 0:10 ter novimi tremi točkami.
Strelci:
Erik Sodec (5x)
David Vrbanec (3x)
Tilen Hlebec
Irnel Nuhić

Bravo ekipama in trenerjema ter srečno naprej!