športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U13 IN U15 NADIGRALI NASPROTNIKE

Selekcija U15 je danes v Športnem parku Podzemelj gostila “veliko” NK Olimpija. Ob prekrasnem vremenu in odlično pripravljenem igrišču, je tudi naša ekipa igrala kot v “pravljici”. Naši fantje so bili za gostujočo ekipo tako v napadu, kot tudi v obrambi nepremagljivi . Sicer je naša ekipa na odmor odšla z zgolj minimalno prednostjo 2:1, a v drugem polčasu smo zmago le še potrdili in tekmo zmagali z odličnim rezultatom 4:1.

Strelci:
Enej Per
David Vrbanec
Filip Fajdiga (2x)

 

Selekcija U13 pa je v današnjem popoldnevu gostovala pri NK Mirna. Naša ekipa je zelo dobro odprla igro. Kmalu po začetku tekme so naši fantje z zelo lepimi, uigranimi potezami vodili z rezultatom 0:1 ter prvi polčas privedla h koncu z z 0:2. V drugem polčasu nam je proti koncu tekme koncentracija nekoliko popuščala in z dvemi nespretnimi potezami, je domačinom uspelo zatresti našo mrežo. Kljub temu, pa smo le zdržali do konca in tekmo uspeli dobiti z 2:4.
Strelci:
Nejc Pavlovič (2x)
Filip Cesar
Nik Jerina

Čestitke ekipam in trenerjem ter uspešno v prihajajočem vikendu!