športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U13 IN U15 ZAKLJUČILI SEZONO 2021/2022

Včerajšnji popoldan v Športnem parku Podzemelj je bil namenjen zaključku sezone 2021/2022 za selekciji U13 in U15. Obe selekciji sta izvedli skupni trening in se na vso moč pripravljali na tekmo s starši. Fantje so namreč želeli staršem pokazati, da kljub starostni razliki na igrišču niso šibkejši. To se je uvodoma poznalo tudi na rezultatu, saj so mladi nogometaši uspeli povesti. Starši so “brezkompromisno” napadali in na vsak način želeli tekmo dobiti, a jim je uspelo rezultat zgolj izenačiti. Kljub zagriženosti mlajših in starejših igralcev je na igrišču prevladala dobra volja, katera se je prenesla tudi na skupni zaključek z odlično hrano in pijačo.

Obe ekipi z mislimi na novo sezono odhajata na zaslužen krajši počitek (starši pa z mislijo na “revanš”).

Hvala vsem fantom in staršem za sodelovanje, odlično podporo na tekmah in turnirjih ter pomoč pri izpeljavi celotne sezone.

Želiva vam lepe počitnice in se kmalu vidimo!

Trenerja “Đoni” in “Vasko”