športno društvo NK Kolpa

SELEKCIJI U13 IN U15 ZAKLJUČILI SEZONO

Včeraj popoldne se je za selekciji U13 in U15 v Športnem parku Podzemelj odvil zaključek sezone. Najprej so fantje obeh selekcij ogreli mišice in nato starše oz. očete izzvali na dvoboj. Očetje so imeli malo “drugačno” ogrevanje.
Starši selekcije U15 so prvi polčas zaključili neodločeno in zelo optimistično, nato pa v drugem polčasu priznali premoč svojim sinovom. Nekateri so rekli, da je bil drugi polčas pravo “posilstvo” s strani otrok. Medtem ko so očetje selekcije U13 “grizli” vse do konca in tekmo končali z neodločenim izidom.
Sicer pa na koncu rezultat niti ni bil pomemben, glavno da so z igrišča vsi odšli dobre volje ter brez poškodb.

V veliko veselje in čast nam je bilo na zaključku gostiti našega uspešnega igralca Lovra Štubljarja, kateri trenutno tekmuje pri FC Empoli v  Italiji. Lovro je fantom dal kar nekaj dobrih napotkov in jim izrekel veliko pozitivnih misli za nadaljevanje kariere.

Petkov večer in sezono smo zaključili s prijetnim druženjem.

Hvala vsem fantom za borbenost, vztrajnost in disciplino skozi vse leto ter staršem za podporo pri izpeljavi celotne sezone.

Po krajšem premoru se bomo ponovno zbrali in začeli pripravljati na novo sezono, katera bo polna izzivov!

Prijetne počitnice in se kmalu vidimo,
Trenerja Elo in Vasko!